Podatki

to te偶 musisz wzi膮膰 pod uwag臋.

Sukcesja to te偶 planowanie podatkowe

dobrze przygotowana sukcesja powinna minimalizowa膰 obci膮偶enia podatkowe.

Pierwsze z pyta艅, kt贸re zadaj膮 sobie przedsi臋biorcy brzmi: kiedy powinni艣my przekaza膰 firm臋 nast臋pnemu pokoleniu? Nast臋pne pytanie jakie powinni sobie zada膰, brzmi: Jakie aspekty podatkowe musimy wzi膮膰 pod uwag臋?

planowanie podatkowe
restrukturyzacja
holdingi
sp贸艂ki europejskie
fundacje i sp贸艂ki zagraniczne

S艂u偶ymy pe艂nym wsparciem

Naszym celem jest pomoc klientom zrozumie膰 mo偶liwe konsekwencje podatkowe r贸偶nych transakcji osobistych lub biznesowych, aby mogli je odpowiednio zaplanowa膰.

01Kompleksowe planowanie podatkowe dla Twojej firmy

Wiemy, 偶e ka偶dy biznes i w艂a艣ciciel firmy jest wyj膮tkowy i naszym celem jest ochrona Twoich interes贸w. Staramy si臋 pomaga膰 klientom minimalizowa膰 wp艂yw podatk贸w na ich biznes, dostosowuj膮c nasze strategie do ich potrzeb.

02Rozwi膮zania zorientowane na wynik

Firmy rodzinne wymagaj膮 r贸偶nych strategii planowania podatkowego, kt贸re uzale偶nione s膮 od szeregu czynnik贸w. Dzi臋ki naszej wiedzy i do艣wiadczeniu otrzymujesz rozwi膮zania, kt贸re s膮 najbardziej odpowiednie

03Jeste艣my z Tob膮 na ka偶dym etapie

Adwokaci i radcowie prawni wsp贸艂pracuj膮cy z IPSO LEGAL maj膮 bardzo bogate do艣wiadczenie w prowadzeniu post臋powa艅 podatkowych i administracyjnych i by艂oby nam bardzo mi艂o, gdyby艣my mogli fachowo obs艂ugiwa膰 r贸wnie偶 Ciebie.

Stawiamy na partnerstwo

dzi臋ki naszej sieci kontakt贸w zapewniamy naszym klientom pe艂ne wsparcie podatkowe i prawne w ponad 52 krajach na 艣wiecie.

Wsp贸艂pracujemy bezpo艣rednio z klientami lub ich ksi臋gowymi, aby opracowa膰 rozwi膮zania podatkowe dopasowane do ich konkretnych potrzeb i cel贸w. Nasi prawnicy wsp贸艂pracuj膮 te偶 z innymi doradcami biznesowymi, aby zebra膰 jak najwi臋cej informacji i opracowa膰 odpowiedni plan transakcji.